Plastsistem - Cariere

Cariere

Cheia succesului companiei o constituie intreaga sa echipa, activa si deschisa, in cadrul  careia fiecare este apreciat si stimulat sa isi aduca propria contributie la maximum din potentialul sau.

In Terasteel vei gasi un mediu profesionist in care iti vei putea dezvolta o cariera de succes si unde te vei bucura de multe satisfactii si de o echipa deosebita!
Lucrand la noi vei beneficia de:

  • un pachet salarial si de beneficii atractiv;
  • programe de dezvoltare si perfectionare profesionala.

Va asteptam si pe dumneavoastra sa va alaturati echipei noastre daca sunteti bine pregatit profesional, ambitios, harnic, va integrati usor in echipa si manifestati o atitudine pozitiva fata de schimbare.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, verifica posturile momentan disponibile si aplica pentru un job.

Posturi Vacante

  • Stivuitorist
                Locatia: Str. Tarpiului nr. 27/ABistrița, Județul Bistrița-Năsăud, România
                Cerinte:
                     - Atestat ISCIR ( Carnet vizat la zi );
                     - Capacitate de lucru in echipa;
                     - Abilitatea de a invata rapid si de a se adapta usor situatiilor noi;
                     - Persoana responsabila, organizata, atenta;
                     - Studii medii;

                Responsabilitati:
                     - Incarcarea, descarcarea , manipularea si stivuirea marfurilor in depozit cu pastrarea calitatii si integritatii;
                     - Primirea si amplasarea in mod corect a marfii in cadrul depozitului;
                     - Participarea si realizarea in mod corect a inventarului;
                     - Depozitarea si manipularea in mod corespunzator a marfii;
                     - Exploatarea in conditii de securitate a vehiculelor pentru transportul marfurilor paletizate;

  • Operator productie
                Locatia: Str. Tarpiului nr. 27/A Bistrița si Saratel –Parc Industrial( se asigura transport din Bistrita)
                Cerinte:
                     - studii medii/ scoala profesionala;
                     - experienţă de lucru în producţie -confectii tamplarie;
                     - indemânare, atenţie şi precizie în desfăşurarea activităţii;
                     - disponibilitate pentru un program de lucru in schimburi;

                     - productia, verificarea si ambalarea de componente;
                     - respectarea instructiunilor de lucru;
                     - atingerea normelor de productie impuse.

Informatii suplimentare

se pot obtine de la departamentul de resurse umane al Teraplast – telefon 0752/101.595 si CV-urile se pot transmite pe mail: resurse.umane@teraplast.ro.

Te asteptam in echipa TeraSteel !